Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 36 common:people_all_forms
Official name:
Браїлівська гімназія
EI type:
General education institution
Locality:
смт Браїлів
Address:
23130, Вінницька область, Жмеринський район, смт Браїлів, вулиця Островського, 2
phone number:
(04332)-33-358 (Приймальня)
brailov.school.1.2@gmail.com

"Греція - колиска моди"- саме під таким гаслом пройшло сьогодніше дійство, яке було присвячене моді Стародавньої Греції - країні краси та мистецтва, вишуканого стилю та елегантності.Учасниками шоу були наші учні, дівчата та хлопці, величні боги та богині.Вони не тільки продемонстрували її Величність Моду, а й розповіли найцікавіші факти та всю правду про моду сонячної Греції. Свято завершилось святковим дефіле, де під гучні оплески глядачів, наші моделі вразили своїм неповторним образом. Свято моди подарувало усім незабутні враження та емоції. Бажаємо бути завжди красивими та стильними!
Дякуємо за підтримку та допомогу нашим батькам, вчителям . Спасибі ЗСУ за можливість проводити шкільні свята.

8 травня о 13:26 | Івасенко А. Л. | no comments

Семикласники Браїлівської гімназії продовжують дивувати усіх. Сьогодні в рамках тижня Європи вони провели майстер-клас по приготуванню грецького салату. Презентація "Смакуймо разом з греками" є авторським проектом класного керівника Поповської О.А.
Під традиційну грецьку мелодію "Сиртакі" кулінари вийшли на імпровізовану сцену-кухню.
Ведучі захопливо розповіли про історію виникнення та рецепт приготування цієї страви, а кухарі демонстрували як створюється цей кулінарний шедевр.
Наприкінці глядачам було запропоновано пізнавальну гру "Правда чи вигадка", під час якої усі почерпнули масу нових фактів про інгредієнти грецького салату та саму Грецію.
До підготовки долучилася вчитель трудового навчання Гуменна В В., яка також є автором декорацій.
Масу задоволення отримали усі присутні: глядачі та виконавці.

7 травня о 12:19 | Івасенко А. Л. | no comments

Продовжується європейський тиждень у Браїлівській гімназії. Сьогодні учасники історичного гуртка "Пошук" представили свій черговий авторський проект "Дивовижна мудрість греків".
Учні 7,4 та 6 класів під керівництвом вчителя історії Поповської О.А., досліджуючи здобутки грецької цивілізації, проявили безліч талантів, наполегливості, цікавості. А їх батьки та вчителі (Олійник А., Мельник О., Каламурза І., Поворознюк А., Кульбаба В., Черкес Т., Шеремета Т., Колос О.М., Іщенко О.П.) доклали масу зусиль для створення достовірних образів - костюми були шедевральними!
До присутніх з "глибини віків" зверталися лікар Гіпократ, історик Геродот, математик Архімед, спартанський воїн та дівчатка - афінянки. За всім цим дійством навіть спостерігав верховний бог Греції Зевс.
"Цікаво, пізнавально і захопливо" - саме такі відгуки отримали гуртківці .

Щира вдячність усім, хто долучився до проекту, а найбільше - ЗСУ, адже ми маємо можливість навчатися і творити!

6 травня о 12:05 | Івасенко А. Л. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.