Новини проекту
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

Для їх усунення вам необхідно почистити cache та cookie у браузері https://e-schools.info/help/79


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Новини

Правила прийому до закладу освіти
Правила прийому до школи
Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"
1. За навчальним закладом закріплена відповідна територія обслуговування і до початку навчального року заклад бере на облік учнів, які мають його відвідувати.
2. Зарахування учнів до всіх класів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.
3. Керівник закладу зобов’язаний вжити заходів до ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, його Статутом, Правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
4. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника.
Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу).
Зарахування дітей з особливими освітніми потребами до класів з інклюзивним навчанням здійснюється в установленому порядку відповідно до висновку психолого-медико-педагогічної консультації.
До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.
5. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до закладів відповідно до законодавства та міжнародних договорів.
6. Переведення учнів навчального закладу до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.
У разі вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до навчального закладу заяву із зазначенням причини вибуття.
У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого навчального закладу.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
В знак шани та об’єднання українських земель в Браїлівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено патріотичний флешмоб з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.
Не обминув радісний, святковий настрій і Браїлівську загальноосвітню школу І – ІІ ступенів. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи, учнів 5-6 класів та учнів 7-9 класів. У цікавій формі пройшло новорічне свято для учнів початкової школи «Танцюють всі». Методист відділу освіти Жмеринської РДА – Поповська Оксана Анатоліївна із задоволенням вручила учням 1 класу ноутбук в рамках Концепції НУШ. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів.
Дякуємо засновнику ПП «Агро-ВІЛАМ» Власюку М.А., який надав солодкі подарунки всім учням школи.
Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!
Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
З Новим роком!

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об'єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всі борцям проти нацизму, увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів проти людства, скоєних у ці роки.
Утверджуючи традицію відзначання 8 травня в європейському дусі «не святкуємо, а вшановуємо», Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів провела ряд заходів. Була проведена загальношкільна лінійка «Ті дні повік із пам'яті не стерти», прийняли участь у загальноселещній свічковій ході. Учні, студенти та викладачі пройшлися свічковою ходою до братської могили воїнам-визволителям селища, згадали буремні події тих далеких часів, поклали квіти до пам’ятника і випустили в небо паперові ліхтарики із побажаннями миру для України та усього світу.
Відзначення Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні пройшло традиційним мітингом біля братської могили та святковим концертом в центрі селища, в якому наші учні прийняли активну участь.
Отже, історія кожного українця, які воювали в роки ІІ світової війни – це історія мужності й самопосвяти в ім'я спільної перемоги над агресором.

11 травня 2019 о 06:08 | Івасенко А. Л. | немає коментарів

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання , покинутих домівок.
Минуло 33 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров'ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров'ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й усього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збереже в серцях народу.
Учні 9 та 8 класів підготували відкритий виховний захід «Дзвони Чорнобиля», на якому детально розібрали причину вибуху та її наслідки.
Чорнобиль атомний... Він, мабуть, зникне після того, як ми втратимо в собі чорнобиль духовний. А поки не заживає чорнобильська рана. І не відшукати нам слів, що вгамовують біль...

День довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища та дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистеми і ресурсів.
Щороку на початку квітня, з приходом тепла, учні Браїлівської ЗОШ І-ІІ ступенів прибирають прибережну смугу, сквер ім. Ярового та пришкільні клумби.
Повітря, сонце, небо, земля – це багатство кожної людини. І дуже важливо все це зберегти.

25 квітня 2019 о 08:31 | Івасенко А. Л. | немає коментарів

13 квітня 2019 року команда дівчат з волейболу (тренер Малярчук Г.В.) зайняли І місце, змагаючись із командами з м. Жмеринки.

25 квітня 2019 о 08:29 | Івасенко А. Л. | немає коментарів

20 березня команда Браїлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів прийняла участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу агітбригад "Молодь обирає здоров'я" та виборола почесне ІІ місце.
Я безмежно пишаюся вами, мої "Титани"! Ви - найкращі!!! Дякую всім вам за незабутні враження, позитивні емоції та класний настрій!

25 квітня 2019 о 08:24 | Івасенко А. Л. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

29 листопада 2017 о 19:24 | Администратор с. | немає коментарів